Opinie

Poniżej możesz przeczytać opinie na temat naszego ośrodka. Uwaga! Opinie mogą dodawać tylko i wyłączynie nasi Kursanci. Opinie bez podania pełnego imienia i nazwiska będą usuwane jako niewiarygodne.

Zobacz również opinie o naszym ośrodku w innych serwisach

strony: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] , wpisów: 395

Do Pana Artura trafiłam po kursie w innej szkole, niepewna swoich możliwości za kółkiem, po jednym niezdanym egzaminie. Zaledwie po kilku godzinach jazd zaczęłam dostrzegać własne błędy, skupiać się na tym co robię, a przede wszystkim nie panikować. Za drugim podejściem już udało mi się zdać egzamin, w czym widzę olbrzymią zasługę p. Artura. Instruktor godny polecenia, cierpliwy i wesoły. Zwraca uwagę na szczegóły, których innym instruktorom nie udało się u mnie zauważyć, chodzi mi głównie o technikę jazdy. Pod jego czujnym okiem można pozbyć się złych nawyków. A jako były egzaminator, zna pułapki jakimi moglibyśmy zostać zaskoczeni na egzaminie. Jest to przede wszystkim profesjonalista. Polecam p. Artura, widać że lubi to, co robi, pomaga uwierzyć w siebie a jazdy z nim to czysta przyjemność. Żałuję że nie zrobiłam u niego całego kursu, pewnie teraz byłabym mistrzem kierownicy ;) Polecam wszystkim OSK Elite i p. Artura tym bardziej ,że często poza zajęciami działa bezinteresownie poświęcając swój czas dla przyszłych kierowców zwiększając tym samym poziom bezpieczeństwa.
dodano: 2013-11-29 | autor: Ania W.
Rewelacyjne podejście instrutora do kursanta,jazdy odbywają się w bardzo miłej i fachowej atmosferze. Jazda z Arturem to przyjemne z pożytecznym, nie tylko bardzo dużo można się nauczyć, ale też spędzić czas w miłym towarzystwie. Prawdziwa Elita instruktorów i wykładowców. Bardzo gorąco polecam wszystkim przyszłym kierowcom OSK ELITE!!!
dodano: 2013-11-25 | autor: Marcin Stala
Bardzo dziękuję Arturowi oraz p. Michałowi za naukę tego co w moim przekonaniu było niewykonalne. Kurs przeprowadzony mega profesjonalnie. Wykłady bardzo utkwiły mi w pamięci i nie mam problemu z zasadami ruchu drogowego. Jazda po ciężkich zmaganiach z przełamaniem strachu i zdobyciu odpowiedniej pewności i wiary w siebie dały moim zdaniem rewelacyjny efekt. Testy zdane za pierwszym podejściem, jazda za drugim, za pierwszym wyjechałam na miasto,ale niestety zawaliłam takim głupstwem, że na forum się nie przyznam heheh Arturze jestem pełna podziwu temu jak potrafisz ze spokojem i pełnym zaangażowaniem doskonale nauczyć technik jazdy. Michale, Panu udało się przekonać mnie do tego,że nie powinnam być perfekcjonistką i odpuścić, dopiero jak to zrobiłam jazda stała się dla mnie przyjemnością. Arturze plac opanowałam do perfekcji dzięki Tobie bez strachu poruszam się po drogach...ach tam długo by się rozpisywać. Same pozytywy, polecam każdemu. Przemiła i spokojna atmosfera, dodam,że idąc na kurs słabe miałam pojęcie co do czego w aucie służy hah pozdrawiam Was serdecznie i życzę nieskończonej liczby kursantów i dalszych sukcesów.
dodano: 2013-11-07 | autor: Kamila Taciak
Bardzo dziękuję za mile spędzony czas i rewelacyjne efekty nauki.Dzięki Panu Arturowi Olszewskiemu zdałem egzamin za pierwszym podejściem. Pan Artur prowadzi szkolenie w przemiłej i bezstresowej atmosferze ale jest jednocześnie bardzo wymagający co daje wymierne korzyści na egzaminie państwowym.
dodano: 2013-10-29 | autor: Jarek Mańkowski
Wielkie DZIĘKUJĘ za profesjonalną naukę a przede wszystkim za cierpliwość Artura, który miał jej dla mnie czasami aż za dużo :) Cenne rady i wskazówki napewno się przydadzą. PROFESJONALIZM w pełnej krasie :) Pozdrawiam i do zobaczenia na drodze :)
dodano: 2013-09-16 | autor: Kasia Malik
Prawdziwie Elitarna szkoła – profesjonalizm, 100% zaangażowania oraz indywidualne podejście do kursanta sprawiają, że nie stajesz się tylko częścią statystyk. Tutaj naprawdę można nauczyć się jeździć. Bardzo serdecznie chciałabym podziękować Arturowi za każdy wspólnie przejechany km. Jesteś prawdziwym pasjonatem i miło było się od Ciebie uczyć! Gorąco wszystkim polecam.
dodano: 2013-08-26 | autor: Magda M.
Pan Artur najlepszy!rnrnPo zdanym egzaminie mama powiedziała mi, że skończył się pewien etap mojego życia. Lepiej go nie mogłam zakończyć, bardzo bałam się całego kursu i tego zdawania prawa jazdy, ale dzięki panu Arturowi był to jeden z najfajniejszych okresów mojego życia. Każda jazda poprawiała mi humor i sprawiała dużo przyjemności. Dzięki panu Arturowi wiem, że kocham jeździć i na jednej zwykłej kategorii B nie skończę =] .rnBardzo będzie mi brakowało jazd z p. Arturem, będę je wspominać jeszcze dłuuuugie laata. POLECAM Z CAŁEGO SERCA! Egzamin w ogóle nie okazał się problemem. :D
dodano: 2013-07-31 | autor: Aleksandra Wyszecka
Dzień po zdaniu egzaminu praktycznego, emocje zeszły ... Godzina dziesięć jazdy i próby usadzenia na egzaminie ogarnęłam za pierwszym podejściem, praktyka i teoria :] Panie instruktorze należą się podziękowania ;) To nie wygrana na loterii... Dzięki zaangażowaniu i pasji udało się nauczyć i przygotować ... i mnie do egzaminu. Poza merytoryką i przygotowaniem technicznym,garść rad na drogę - bezcenna :)) A wszystko to w koleżeńskiej atmosferze i opanowaniu godnym podziwu. Tak jak ja przyszłam z polecenia do OSK ELITE, tak również sama polecam instruktora Artura Olszewskiego, z którym miałam przyjemność jeździć ! Arturze, super meeega uczucie zdać za pierwszym razem :] uskrzydla po stokroć lepiej niż Red Bull...
dodano: 2013-07-16 | autor: Milena Grajkowska
POLECAM I DZIĘKUJĘ JAK TYLKO POTRAFIĘ - CIESZĄC SIĘ JAK MALEŃKIE DZIECKO :))))))))))PAN ARTUR TO NIEBYWALE POZYTYWNY INSTRUKTOR, KTÓRY POSIADA OGROM POZYTYWNEJ WIEDZY I ENERGII, KTÓRĄ POTRAFI SIĘ PODZIELIĆ !DZIĘKUJĘ ZA WIARĘ WE MNIE MIMO, ŻE SAM ZWĄTPIŁEM :)
dodano: 2013-06-22 | autor: Mateusz
Wcześniej pięć razy bezskutecznie podchodziłam do egzaminu praktycznego na kat. B - kurs robiłam niestety w innym ośrodku jeśli można go tak nazwać... Zaledwie po kilku godzinach jazd z Panem Arturem zdałam egzamin i jestem przeszczęśliwa :-) Świetnie wytłumaczył mi, co robię źle i na co powinnam zwrócić uwagę podczas jazdy samochodem. Polecam dziewczynom, którym wszyscy mówią, że nigdy nie będą miały prawka.
dodano: 2013-06-18 | autor: Monika
Polecam ,mega profesjonalnie przygotowują do egzaminów i mogę ich szczerze polecić.
dodano: 2013-06-18 | autor: jędrzej skrodzki
Zdałem za pierwszym i zdecydowanie polecam Pana Artura ! Świetna atmosfera i wyjątkowo uczciwe szkolenie.
dodano: 2013-05-22 | autor: Adam
Zdałam za pierwszym razem. Polecam OSK Elite i instruktora P.Artura z którym miałam przyjemność się uczyć jeździć.Bardzo dziękuję za przekazanie wiedzy.
dodano: 2013-05-21 | autor: Ala
Serdeczne podziękowania dla pana Artura, który przygotował mnie do egzaminu państwowego rewelacyjnie. Miła atmosfera,cierpliwość i zaangażowanie w szkolenie,. Wszystkim niedzecydowanym przyszłym kierowcom polecam szkołę jazdy ELITe. POLECAM! ; ))
dodano: 2013-04-03 | autor: Dorota
Bez wątpienia polecam wszystkim osk Elite :-) Jakiś czas temu rozpoczęłam kurs w innej konkurencyjnej szkole jednak po niezdanych egzaminach nie miałam motywacji na dalsze kontynuowanie nauki do momentu aż trafiłam z polecenia znajomych do Pana Artura Olszewskiego. Teraz wiem ,że przystępując do egzaminu po pełnym kursie w innej szkole moje przygotowanie,wiedza były zerowe w porównaniu z tym czego nauczyłam się podczas jazd u Pana Artura o czym świadczy egzamin zdany za pierwszym razem.Pełen profesjonalizm ,spokój ,opanowanie instruktora ,że jazdy z nim były czystą przyjemnością bez nerwów i stresu. Dzięki Panu Arturowi nie tylko byłam profesjonalnie przygotowana do egzaminu ,ale również egzamin odbył się bez absolutnie żadnego stresu. Bardzo ,bardzo dziękuję za to ,że jestem w gronie kierowców, za niebywałą wiedzę, cierpliwość ,miłą atmosferę ,świetny kontakt i profesjonalne podejście .Jeżeli ktoś chce na prawdę nauczyć się jazdy ,być dobrze przygotowanym zarówno do egzaminu jak i do dalszej jazdy już jako samodzielny kierowca w 100% polecam.
dodano: 2013-03-30 | autor: Eliza Kropidłowska
Kurs odbyłem w innym ośrodku. jednak egzamin państwowy trzykrotnie dawał wynik negatywny więc stwierdziłem że coś jest nie tak... Postanowiłem więc wykupić u pana Artura 5h jazdy dodatkowej. I wiecie co ? nie zawiodłem się ! następny czwarty egzamin w końcu wypadł pozytywnie ! DZIĘKUJĘ I POLECAM STOKROTNIE !
dodano: 2013-03-29 | autor: Marek P.
Nie mogłam lepiej wybrać ani szkoły ani instruktora. Począwszy od przesympatycznej i bezproblemowej obsługi w biurze, poprzez bardzo rzetelnie przeprowadzone wykłady, a kończąc na naprawdę solidnym przygotowaniu praktycznym w trakcie jazd - absolutnie niczego bym nie zmieniła! Panie Arturze, dziękuję za spokój, wiarę we mnie i wszystkie bezcenne wskazówki. Jeżeli będę dobrym kierowcą, a wiem, że tak właśnie będzie:) to tylko dzięki Panu. Pomógł mi Pan pokonać stres związany najpierw z jazdami a potem z egzaminem, nauczył wszystkiego co umiem i wpoił dobre nawyki, które zaprocentują bezpieczeństwem moim i moich przyszłych pasażerów - BEZCENNE! Życzę wszystkiego dobrego a tym, którzy jeszcze się wahają z wyborem z całego serca polecam ELITE !
dodano: 2013-03-21 | autor: Marcelina
Do tej chwili do mnie to nie dociera - zdałem egzamin i wkrótce odbiorę wymarzone prawko ! Dziękuję za profesjonalne przygotowanie panu Arturowi, który zawsze służył pomocą i dobrym słowem. Pan Artur niemal zawsze potrafił poświecić swój prywatny czas (po jazdach) aby wyjaśnić moje wątpliwości dotyczące skrzyżowań. Prawda jest tak ,że dysponowałem ograniczonym budżetem i nie byłem w stanie dokładnie poznać tras egzaminacyjnych podczas jazdy tym bardziej dziękuję za poświęcony ponad normę czas. Nigdy tego nie zapomnę !
dodano: 2013-03-07 | autor: Karol
Niemożliwe stało się możliwe:)rnrnCiągle jestem w szoku, że się udało !! a to dzięki Arturowi, który nie tylko doskonale potrafi nauczyć, ale zachęcić do jazdy najardziej przerażonych niedowiarków (czego przykładem jestem ja:) Teraz nie mogę doczekać się kiedy będę mogła wyjechać na ulicę i pozmieniać biegi... Serdecznie polecam z uwagi na 100% efektywność zajęć (plac manewrowy w centrum Gdańska, zajęcia zawsze kończą się i zaczynają punktualnie), skuteczne poprawianie błędów i oczywiście niezapomniane próbne egzaminy trasami egzaminacyjnymi;) Po takim kursie egzamin nie jest juz taki straszny.rnJeszcze raz wielkie DZIEKI
dodano: 2013-02-12 | autor: Kasia Berg
O maj gosh, wlasnie zdalam, do tej pory jestem w szoku :D Po jazdach z Arturem z poszlam i nie uwierzycie ale udało się ! Arturku dziekuje Ci za wspaniale przygotowanie i super wesoly klimat w czasie jazd ;) no i za to ze zmienilam zdanie na temat swoich umiejetnosci i juz nie moge sie doczekac kiedy odbiore prawko :D Jestes nie tylko super instruktorem, ale rowniez extra kolega i wymarzonym rozmowca, z ktorym mozna o wszystkim pogadac ( nawet o komarach ;) ) i ktory cierpliwie wyslucha babskiego narzekania hahaha :)
dodano: 2013-01-28 | autor: Ewcia Stempowska
strony: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] , wpisów: 395


podaj: imię
e-mail
treść