Opinie

Poniżej możesz przeczytać opinie na temat naszego ośrodka. Uwaga! Opinie mogą dodawać tylko i wyłączynie nasi Kursanci. Opinie bez podania pełnego imienia i nazwiska będą usuwane jako niewiarygodne.

Zobacz również opinie o naszym ośrodku w innych serwisach

strony: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] , wpisów: 386

Mysle, ze profesjonalizm oraz perfekcje Pana Artura najlepiej oddaja okreslenia urodzony nauczyciel, czy tez oddany nauczyciel. Pan Artur to instruktor, ktory jednoczesnie jest swietnym metodykiem i swietnym psychologiem. Posiada talent dzielenia sie swoim ogromnym doswiadczeniem i wiedza, bardzo zalezy mu na doskonaleniu umiejetnosci swoich kursantow, wzorowym przygotowaniu ich do egzaminu, a takze do bezpiecznego poruszania sie na drodze. Spokoj pana Artura (udalo mi sie zabrac czesc spokoju pana Artura do samochodu egzaminacyjnego i bardzo pomoglo mi to na egzaminie), zyczliwosc, takt, wielki szacunek dla kursanta, otwartosc na "potrzeby i oczekiwania ucznia" pozwalaja uwierzyc we wlasne mozliwosci i w to, iz jazda samochodem jest rzecza latwa i mozna ja polubic. Pan Artur jest wyrozumialym, ale rowniez wymagajacym instruktorem, co motywuje do pracy i unikania poprzednio popelnionych bledow. Poczucie humoru instruktora, Jego wysoka kultura osobista, zaangazowanie, uczynnosc stwarzaja komfortowe warunki jazdy i nauki. Pan Artur to czlowiek z wielka klasa!
dodano: 2010-05-09 | autor: Alicja Zadowolona
Jeżdziłem co prawda tylko godzinę przed egzaminem (kurs robiłem niestety gdzie indziej), ale już na podstawie tego krótkiego czasu widać, że Pan Artur to prawdziwy profesjonalista. Jazda przeprowadzona bez zbędnego gadania o byle czym, każdy manewr szczegółowo omówiony (nawet gdy był przeze mnie wykonany prawidłowo otrzymywałem informacje, że było dobrze i żeby pamiętać o tym i o tym, bo to naczęstsze błędy itp.). Wykupiona godzina zamieniła się w 70 minut - widać było, że instruktor chce mi przekazać jak najwięcej w krótkim czasie, a nie czmychnąć po następnego klienta po 50 minutach (niestety nie udało mi się umówić na więcej lekcji, Pan Artur jest rozchwytywany na wszystkie strony i w sumie się temu nie dziwię; a ja trochę za późno zadzwoniłem...). Co do przekazu merytorycznego, dowiedziałem się o wielu rzeczach, których nie wiedziałem po kursie, a na których mógłbym się naciąć na egzaminie. Jeśli chodzi o praktykę, odwiedziliśmy parę podchwytliwych miejsc, które upodobali sobie egzaminatorzy - w końcu Pan Artur sam pracował jako egzaminator... Atmosfera bardzo wyluzowana i przyjemna, a instruktor opanowany. Ogólnie jestem bardzo zadowolony z tej dodatkowej godziny. Tym bardziej, że piątek zdałem egzamin praktyczny w PORD. :-)
dodano: 2010-05-03 | autor: Marek Sawicki
Zdałam prawo jazdy wreszcie..bardzo się cieszę do tej pory..a to wszystko dzięki godzinom doszkalającym u pana Artura. Bardzo miło i polecam z całego serca :)
dodano: 2010-04-19 | autor: Magdalena Ossowska
Polecam gorąco tę Szkołę przez wielkie "S" ELITE to grupa prawdziwych fachowców, którzy z pasją i powołaniem nawet takiego głąba jak ja potrafili nauczyć jeździć tak ,że zdałam za I razem ! Panie Arturze dziękuję za profesjonalizm,punktualność i ogrom przekazanej wiedzy !
dodano: 2010-04-10 | autor: Fenicyta Loch
Polecam tę szkołę jazdy, ponieważ przyczyniła znacząco się niedawno do odebrania przeze mnie upragnionego plastiku;) Plusy to przede wszystkim: dogodna lokalizacja oraz miła i wysoko wyszkolona kadra. Opiszę wszystkie moje wrażenia. W kwestii szczegółów: teoria z p. Michałem rzetelna i szczegółowa, choć, jak dla mnie, trochę zbyt oczywista (ocena subiektywna oczywiscie, bo uzależniona od wiedzy każdego z kursantów, zdobytej przed kursem). Jazdy: p. Paweł zawsze punktualny, miły i uprzejmy, rzeczowy i profesjonalny. Mimo napiętego kalendarza, zawsze znajdzie czas, samochód w 100% sprawny. Nauczył mnie kultury jazdy i udzielał cennych wskazówek. Cenię sobie nietuzinkową osobowość i doświadczenie. Jedyny minus? Pawle - wg mnie powinieneś być zdecydowanie bardziej stanowczy, ponieważ po tak przyjacielskich 30 godzinach w aucie, konfrontacja z egzaminatorem w PORDZIE bardzo stresuje na szczęście już pierwszy wyjazd na miasto okazał się szczęśliwy, co jest w niemałym procencie Twoją zasługą. Życzę wszystkim potencjalnym kursantom wiele radości za kółkiem. Do zobaczenia na światłach!
dodano: 2010-04-06 | autor: Marta Bieszk
Polecam serdecznie ! Dzięki Elite to najlepsze święta w moim życiu bowiem w piątek zdałem za pierwszym razem egzamin na prawko ! Skorzystałem z ich usług za namową znajomej i teraz już wiem ,że będę polecał ich równie gorąco !
dodano: 2010-04-04 | autor: Jarek Sadowski
Jestem bardzo zadowolona z nauki jaką pobierałam w Elite u Pana Artura, której zwieńczeniem jest zdany dziś zdany za pierwszym razem egzamin państwowy !rnrnPozdrawiam i polecam.
dodano: 2010-03-16 | autor: Małgorzata Adamowicz
Polecam serdecznie !!! Pan Artur Olszewski to prawdziwy pasjonat i profesjonalista z olbrzymią wiedzą !!!
dodano: 2010-03-14 | autor: Doris Tusk
Polecam wszystkim kursy w OSK Elite, mimo że prowadzę działalność również jako OSK.rnMiałem przyjemność odbyć parę godzin praktyk na kursie instruktorskim w OSK Elite pod opieką Pana Artura z ramienia PORD i tak jak pisałem wyżej gorąco polecam OSK Elite, Pan Artur jak i Pan Michał są prawdziwymi profesjonalistami w tym co robią!!!
dodano: 2010-03-09 | autor: Stanisław Sielski
Zdałam!!!Może nie za pierwszym razem jak wiekszośc kursantów z OSK-ELITE, ale za 4 razem. Bardzo żałuje, że nie robilam kursu w tym ośrodku od samego początku, jedynie dodatkowe godziny i kurs doksztalcający. Po 30 godz. jazdy w ośrodku w którym robilam kurs bylam zupelnie nieprzygotowana aby zdac egzamin...0 % szans. Dopiero dodatkowe godziny jazdy w ELITE z P. Arturem i Michałem nauczyły mnie prawdziwej jazdy samochodem .Jestem przekonana w 100% ze tylko dzieki ELITE zdałam!rnDziękuję P. Arturowi za pomoc, a przede wszystkim za ogromna cierpliwosc, a P. Michalowi za to, że pomógl mi uwierzyc w siebie.Pozdrawiam:)rnrn
dodano: 2010-02-26 | autor: Bożena Przybylska
Zdałam dziś egzamin państwowy (za 2 razem) ! Niestety na pierwszym zjadły mnie nerwy :( Polecam gorąco wszystkim ELITE - kurs przebiegł bardzo szybko i sprawnie - całość troszkę ponad 1,5 miesiąca a mogło być jeszcze szybciej tylko jestem dość zapracowana. Dziękuję serdecznie za wielki wkład włożony w moje przygotowanie i klasę z jaką to zrobiliście :) Pozdrawiam Ewkarn
dodano: 2010-02-25 | autor: Ewa Margulska
Robiłem tu tylko kurs dokszkalający dzieki czemu zdałem bezproblemowo! W poprzedniej (bardzo taniej szkole) straciłem pieniądze i czas... POLECAM !
dodano: 2010-02-23 | autor: Krystian Jończy
Polecam gorąco. Prawdziwi profesjonaliści i wszystko w temacie :) Pozdrowienia dla pana Artura !
dodano: 2010-02-22 | autor: Marek Nikiewicz
Właśnie wróciłem z egzaminu, który zdałem za drugim razem - niestety na pierwszym zjadł mnie stres :(( Uważam,że po szkoleniu w Elite byłem przygotowany na bardzo wysokim poziomie tym bardziej, że odbywało się ono w bardzo miłej wręcz przyjacielskiej atmosferze. Serdecznie dziękuję i do zobaczenia wkrótce na kategorii A :)
dodano: 2010-02-19 | autor: Jarek Siudym
Szanowni Państwo w związku z próbami pomówień osób nie korzystających z naszych usług zapewniamy ,że nikt nie kasuje opinii, które są pisane ręką naszych Kursantów. Działamy tak aby wszyscy nasi Kursanci byli zadowoleni a nawet jeśli są jakieś rozbieżności między naszymi staraniami a oczekiwaniami zawsze sa rozwiązywane z korzyścią dla Klientów. Strona została stworzona dla opinii tych dobrych i tych gorszych - ale nie dopuścimy aby to miejsce stało się miejscem do wypisywania opinii negatywnych przez zazdrosną i zawistną konkurencę lub osób zupełnie przypadkowych, które z nudów chcą dokonać wpisu. Opinie mogą pisać tylko i wyłącznie nasi Kursanci , którzy korzystali z naszych usług ! W trosce o wiarygodność wpisów opinie wymagają weryfikacji dlatego wszystkie bez podania pełnego imienia i nazwiska Kursanta będą usuwane jako niewiarygodne. Każdy nasz Kursant wie, że żadnej wątpliwości lub sugestii nie pozostawimy bez wyjaśnienia.Ciężko pracujemy na sukces naszych Kursantów i naszej firmy i nie dopuścimy do psucia tego przez jakąkolwiek osobę z zewnątrz nie mającą wiedzy na temat naszej pracy i osiągnięć. Przypominamy - opinie bez podania pełnego imienia i nazwiska Kursanta będą usuwane. Pozdrawiamy serdecznie i dziękujemy naszym Kursantom za zaufanie i wybór naszego Ośrodka !
dodano: 2010-02-19 | autor: Admin
Polecam gorąco !
dodano: 2010-02-18 | autor: Tosia Margulska
Najlepsza Szkoła!!! Najlepsi Instruktorzy!!!Egzamin zdany bez problemu!!!! A nie wierzyłam w siebie...Szczególne podziękowania dla instruktora Pana Artura Olszewskiego...wspaniały nauczyciel...przede wszystkim cierpliwy, wyrozumiały (mimo przygód na drodze), posiadajacy ogromną wiedzę i poczucie humoru. Dla mnie jazdy były czystą przyjemnoscią. Dzieki Panu Arturowi polubiłam auto i jazde nim...do zobaczenia na drodze :)
dodano: 2010-02-18 | autor: Marzena Sitko
Polecam serdecznie ! Wielkie superlatywy i wielcy fachowcy moja córka zdała dziś za pierwszym razem ! Wybierając Elite dokonaliśmy najlepszego wyboru. Dziękujemy i pozdrawiamy Małeccy.
dodano: 2010-02-17 | autor: Marta Małecka
Pan Artur jest już chyba ikoną trójmiejskiego świata instruktorów prawa jazdy. Jego tchnące spokojem oblicze, kojący tembr głosu, pełen ojcowskiego zrozumienia spojrzenie czynią każdą jazdę niezapomnianym,nirwanistycznym przeżyciem. Oby więcej takich egzaminatorów, jak Pan Artur !
dodano: 2010-02-13 | autor: Katarzyna Bąk
Dzieki mojej przyjeciółce Marysi (która jak niżej pisze zdała za pierwszym razem) miałam zaszczyt poznać Pana Artura. Dzieki kursowi doszkalającemu - niestety cały kurs robiłam w innym miejscu ;( Instruktor rewelacyjny. Zna wszystkie trasy egzaminacyjne i zwyczaje egzaminatorów (dziwne aby nie znał skoro sam pracował jako egzaminator) a co najważniejsze tłumaczy tak że każdy zrozumie i się nauczy. Powinien mieć swój pomnik koło PORD, który każdemu egzaminowanemu będzie pomagał w tych trudnych chwilach przed egzaminem. Pozdrawiam serdecznie i polecam !!!!!!!!!!!
dodano: 2010-02-07 | autor: Doris
strony: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] , wpisów: 386


podaj: imię
e-mail
treść