Opinie

Poniżej możesz przeczytać opinie na temat naszego ośrodka. Uwaga! Opinie mogą dodawać tylko i wyłączynie nasi Kursanci. Opinie bez podania pełnego imienia i nazwiska będą usuwane jako niewiarygodne.

Zobacz również opinie o naszym ośrodku w innych serwisach

strony: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] , wpisów: 399

Dziś zdałem egzamin na B1 i to za pierwszym podejściem ! Jestem bardzo zadowolony z kursu w Elite - super ekipa mega fajnych instruktorów ! POLECAM !
dodano: 2009-03-21 | autor: Marcel
Miałam do czynienia z kilkoma OSK i z wieloma instruktorami,ale...ELITE jest THE BEST bez dwóch zdań!!! Autka w stanie idealnym a nie jak w wielu miejscach zajechane rumple.Ponadto płaci się ? za godzinę i jeździ się godzinę a nie 45-50 min. Jazdy są bezstresowe,uwagi i wskazówki są czytelne,zrozumiałe,omawiane szczegółowo,dzięki czemu błędy można bardzo szybko wyeliminować i zdać egzamin na luzie:) - NIE MA OPCJI BY NIE ZDAĆ EGZAMINU(no chyba ze ktoś olewa cenne wskazówki) I kilka słów o INSTRUKTORACH...Michał i Artur to ewidentnie pasjonaci jazdy,wzorowi instruktorzy ,poważnie podchodzą do zajęć i wkładają dużo serca i cierpliwości do nauki kursanta.Atmosfera jazdy z Nimi jest przyjemna,miła,na wesoło...po prostu REWELACJA. A więc jeśli chcecie się dobrze przygotować i zdać egzamin TYLKO OSK-ELITE.PL nie ma innej opcji !!!
dodano: 2009-03-20 | autor: Dorcia
NAJLEPSZA SZKOŁA JAZDY W TRÓJMIEŚCIE !!! Gorąco polecam OSK ELITE ! Instruktorzy wpajają do głowy każdy najmniejszy szczegół,tak że nie sposób nie nauczyć się jeździć :))) Bardzo przyjazna atmosfera,szacunek dla kursanta a najważniejsze to wyrozumiałość i opanowanie. Dziękuje za wszystko Arturowi i polecam !!!
dodano: 2009-03-15 | autor: Jolcia Ujeścisko
Witam.16 lutego zdałem egzamin teoretyczny i praktyczny bez błędu dzięki dobremu wyszkoleniu.Polecam wszystkim ten ośrodek !!!
dodano: 2009-02-28 | autor: Marcin
Moja żonka zdała za 1 razem :) Sam wcześniej próbowałem coś ją nauczyć - ale bez rezultatów hahaha. Po kursie prawa jazdy w OSK Elite to jakby nie ta sama kobieta ... Jeździ super i co lepsze zdała za pierwszym razem egzamin na prawo jazdy. Dziękuje w imieniu własnym i małżonki !
dodano: 2009-02-22 | autor: Tomek
Hurrrraaaaaaaa zdałem !!! Dziś zdałem za pierwszym razem zarówno egzamin teoretyczny jak i praktyczny ! Z ELITE niemożliwe stało się rzeczywistością ! Dziękuję całej ekipie za ogromne zaangażowanie i poświęcenie - widać ,że kochają to co robią :)) PO STOKROĆ POLEEEECCAAAAMMMM !!!
dodano: 2009-02-16 | autor: Marcin
Rewelacyjne podejście instruktora do kursanta, jazdy odbywają się w miłej i bardzo fachowej atmosferze. Jazda z Arturem to przyjemne z pożytecznym , nie tylko bardzo dużo można się nauczyć, ale też spędzić czas w miłym towarzystwie. Jak się chodzi na jazdy z ochotą to dużo więcej można z tych godzin wyjeżdżonych wynieść i zdać egzamin na wymarzone prawo jazdy. Polecam wszystkim bardzo gorąco, jeżdżenia można się nauczyć , a jeżdżąc z Arturem zdanie egzaminu gwarantowane !!! POLECAM !!!
dodano: 2009-02-14 | autor: Mir
Ciągle jestem w szoku, że się udało !! A to dzięki Arturowi, który nie tylko doskonale potrafi nauczyć, ale zachęcić do jazdy najardziej przerażonych niedowiarków (czego przykładem jestem ja:) Teaz nie mogę doczekać się kiedy będę mogła wyjechać na ulicę i pozmieniać biegi... Serdecznie polecam z uwagi na 100% efektywność zajęć (plac manewrowy w centrum Gdańska, zajęcia zawsze kończą się i zaczynają punktualnie), skuteczne poprawianie błędów i oczywiście niezapomniane próbne egzaminy trasami egzaminacyjnymi;) Po takim kursie egzamin nie jest już taki straszny. Jeszcze raz wielkie DZIĘKI (również dla Pana Michała za ostatnie 3 decydujące jazdy) !!!
dodano: 2009-02-01 | autor: Kasia
ZDAŁAM ZA PIERWSZYM PODEJŚCIEM !!!!!!!!!!!!!! Jeszcze nie mogę w to uwierzyć.... Dziękuję serdecznie !!!!!!!!!
dodano: 2009-01-31 | autor: Katarzyna
W pełni popieram ! Dziś zdałem egzamin :) ELITE to grupa zapaleńców, którzy naprawde wiedzą jak skutecznie przekazać wiedzę - czego jestem najlepszym przykładem ;) W szczególności podziękowania dla pana Artura za niebywały spokój i profesjonalizm ! Dziękuję za wszystko !!!!!!!!!!!!
dodano: 2009-01-27 | autor: Paweł
POLECAM SERDECZNIE !
dodano: 2009-01-20 | autor: Natalia
MEGA MEGA SUPER OŚRODEK !!! Dziś zdałam egzamin za pierwszym podejściem :))) Dziękuję i polecam !!!!!!!!!
dodano: 2009-01-19 | autor: Ewa
Jeździłem co prawda tylko godzinę przed egzaminem (kurs robiłem niestety gdzie indziej), ale już na podstawie tego krótkiego czasu widać, że Artur to prawdziwy profesjonalista. Jazda przeprowadzona bez zbędnego gadania o byle czym, każdy manewr szczegółowo omówiony (nawet gdy był przeze mnie wykonany prawidłowo otrzymywałem informacje, że było dobrze i żeby pamiętać o tym i o tym, bo to najczęstsze błędy na egzaminie itp. Wykupiona godzina zamieniła się w 70 minut - widać było, że instruktor chce mi przekazać jak najwięcej w krótkim czasie, a nie czmychnąć po następnego klienta po 50 minutach (niestety nie udało mi się umówić na więcej lekcji, Artur jest rozchwytywany na wszystkie strony i w sumie się temu nie dziwię a ja trochę za późno zadzwoniłem...). Co do przekazu merytorycznego, dowiedziałem się o paru rzeczach, których nie wiedziałem po kursie, a na których mógłbym się naciąć na egzaminie. Jeśli chodzi o praktykę, odwiedziliśmy wiele podchwytliwych miejsc :) Atmosfera bardzo wyluzowana i przyjemna, a instruktor bardzo opanowany. Ogónie jestem bardzo zadowolony z tej dodatkowej godziny. Tym bardziej, że właśnie zdałem egzamin praktyczny ;)
dodano: 2009-01-15 | autor: Marek
Dzisiaj zdałem egzamin za pierwszym razem !!! W pełni popieram wcześniejsze wypowiedzi !!! SERDECZNIE DZIĘKUJĘ ZA WZOROWE PRZYGOTOWANIE !!!
dodano: 2009-01-11 | autor: Tomek
Rewelacyjne podejście instruktora do kursanta, jazdy odbywają się w przemiłej i bardzo fachowej atmosferze. Jazdy w ELITE to przyjemne z pożytecznym , nie tylko bardzo dużo można sie nauczyć, ale tez spędzić czas w miłym towarzystwie. Jak się chodzi na jazdy z ochotą to dużo więcej można z tych godzin wyjeżdżonych wynieść i zdać egzamin na wymarzone prawo jazdy... Polecam wszystkim bardzo gorąco, jeżdżenia można się nauczyć !!! A jeżdżąc w OSK ELITE zdanie egzaminu to niemal formalność !
dodano: 2009-01-04 | autor: Monia
Instruktorzy to prawdziwi fachowcy o najwyższyh kwalifikacjach-również z uprawnieniami egzaminatora. Wiedzą czego uczą i robią to z prawdziwą przyjemnością i stoickim spokojem - uwierzcie mi,trafia do każdego... hahaha nawet do mnie :P a miałam się za beznadziejny przypadek tymczasem kilka dni temu zostałam 100% kierowcą Dziękuję i polecam !!!!!
dodano: 2009-01-02 | autor: Ann
Witam serdecznie :) Egzamin zdany,a to wszystko dzięki najlepszej szkole ! Polecam wszystkim chcącym nauczyć się jeździć bo naprawdę warto :)
dodano: 2008-12-31 | autor: Basia
Juz od miesiaca jezdzę po trojmiejskich ulicach, a wszystko to zawdzięczam świetnemu instruktorowi Arturowi Olszewskiemu.Jego cierpliwośc, wytrwałość i rewelacyjna umiejętnośc przekazania wiedzy zaowocowała tym że zdałam za pierwszym podejściem.Pan Artur kazdą osobę traktuje wyjątkowo ,dużo czasu poświęca na doskonalenie wszystkich trudnych manewrów. Dziękuję za przygotowanie mnie do bycia kierowcą , a wszystkim osobom chcącym nauczyć się jezdzić samochodem polecam naukę u Pana Artura.
dodano: 2008-12-30 | autor: Danka
Polska Reprezentacja ma króla Artura Boruca w bramce zaś My w Trójmieście mamy króla Artura - Profesjonalnego pod każdym względem instruktora nauki jazdy !!!! Po jazdach z innymi instruktorami oraz kilku niezdanych egzaminach na prawko wykupiłem 6 godzin jazdy z Arturem i efekt jest taki, iż wczoraj po bezbłędnej jeździe ZDAŁEM EGZAMIN !!! Kto chce się nauczyć bardzo dobrze oraz bezpiecznie jeździć a przede wszystkim zdać egzamin zapraszam do tego Pana ponieważ ma człowiek ogromną wiedzę i potrafi ją przekazać a co najważniejsze niesłychanie skuteczny !!! POLECAM WSZYSTKIM !!!! P.S. Artur Wielkie Dzięki, Serdecznie Pozdrawiam
dodano: 2008-12-29 | autor: Maciej
strony: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] , wpisów: 399


podaj: imię
e-mail
treść