Opinie

Poniżej możesz przeczytać opinie na temat naszego ośrodka. Uwaga! Opinie mogą dodawać tylko i wyłączynie nasi Kursanci. Opinie bez podania pełnego imienia i nazwiska będą usuwane jako niewiarygodne.

Zobacz również opinie o naszym ośrodku w innych serwisach

strony: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] , wpisów: 395

Witam:) 30 lipca zdałam egzamin praktyczny bez błędu przy pierwszym podejściu dzięki świetnemu wyszkoleniu:)Polecam wszystkim ten ośrodek!!!!!!Dziekuję za wszystko :)
dodano: 2009-07-30 | autor: emilia
ARTUR! JESTEŚ WIELKI !!! ZDAŁAM !!! ZDAŁAM !!! ARTUR JESTEŚ WIELKI!!! rnrnWielkie dzięki za Twój spokój, opanowanie, taktowność w trakcie naszej nauki. PEŁNA KULTURA!!! Podstawowy kurs prawa jazdy robiłam w Krosnie-wczasy z prawem jazdy, nie dajcie się na to nabrać, przeżyłam horrror... Dopiero jazda z ARTUREM! utwierdziła mnie w przekonaniu, że jednak może to byc przyjemność. WYBIERAJCIE DOBRE SZKOŁY JAZDY-JAK ELITE!!! ARTUR TO PROFESJONALISTA!!!, jest MISTRZEM w tym co robi. Razem z kursantem przezywa jego niepowodzenia a także sukcesy. SPOSÓB W JAKI PROWADZI ZAJECIA SPRAWIA, ZE JAZDA STAJE SIE CZYSTĄ PRZYJEMNOŚCIĄ. W sposób taktowny, ale bardzo skuteczny dzieli się z kursantem swoja wiedza, WSZYSTKIE JAZDY TYLKO PO TRASACH EGZAMINACYJNYCH. OBRAZOWO TŁUMACZY NA CO W SZCZEGÓLNOŚCI MUSIMY ZWRACAĆ UWAGE NA EGZAMINIE!. Moje tylko dodatkowe jazdy z ARTUREM sprawiły, że ZDAŁAM! JESZCZE RAZ WIEEELKIE DZIEKI ARTURZE JESTE MISTRZEM!!! KAZDEMU DORADZAM JAZDY Z ARTUREM!!! TYLKO NAUKA JAZDY Z PROFESJONALISTAMI, JAK ARTUR!, SZKOLA ELITE GORA !!!
dodano: 2009-07-26 | autor: Anna
Ogromne podziekowania dla p. Pawła Szczepaniaka za wspaniała nauke i wspolnie wyjezdzone godziny,naprawde swietny fachowiec.serdecznie dziekuje i polecam ELITE kazdemu przyszlemu kierowcy!!!!!
dodano: 2009-07-21 | autor: Sebastian
Serdeczne podziekowanie dla szkoly ELITE za rzetelne przygotowanie do egzaminu i wspaniały poziom nauczania.pozdrawiam i SERDECZNIE POLECAM TEN OSRODEK !!!
dodano: 2009-07-17 | autor: Sebastian
Wczoraj ZDAŁEM!!! I jak sam egzaminator powiedział,że zostałem profesjonalnie przygotowany i nawet chcąć się doczepić to nie ma do czego... DZIĘKI Panu Pawłowi, który powiedzial mi o najmniejszych szczegółach na jakie należy zwracać uwagę podczas jazdy... I to zaprocentowało!! POLECAM wszystkim tym, którzy chcą zdać "prawko" i to bezstresowo ponieważ zostaną profesjonalnie przygotowani przez naprawdę bardzo dobrych FACHOWCÓW!!! Pozdrawiam Pana Pawła i Artura...
dodano: 2009-07-07 | autor: Piotr
NAJLEPSZA SZKOŁA JAZDY!!! UCZĄ PROFESJONALIŚCI GDZIE MOTTEM JEST KLIENT NASZ PAN!!! POZDRAWIAM PANA ARTURA DZIĘKI KTÓREMU PO 3 DODATKOWYCH GODZINACH ZDAŁEM EGZAMIN ZA PIERWSZYM RAZEM!!!! POPRZEDNI INSTRUKTOR JEŹDZIŁ PO WRZESZCZU ZE MNĄ A NIE TRASY EGZAMINACYJNE!!!! CO MNIE BARDZO BOLI!!! PANIE ARTURZE DZIĘKUJĘ I OBIECUJE ZE WSZYSTKICH MOICH ZNAJOMYCH BEDĘ ODSYŁAŁ DO PANA!!! rnrnPOZDRAWIAM I PROSZE OCZEKIWAC MOICH ZNAJOMYCH BO BEDZIE ICH TROSZKE;)
dodano: 2009-07-05 | autor: Maciej
Dzisiaj zdałam za pierwszym razem. Podziekowania dla pana Pawła za cierpliwość i wszystkie dobre rady, które zaprocentowały na egzaminie. Pozdrowienia dla całej ekipy ELITY:)))
dodano: 2009-07-02 | autor: Małgosia
Rewelacyjny ośrodek - zdałam dziś za pierwszym razem zarówno testy jak i jazdę ! Instruktorzy bardzo spokojni i kulturalni a przy tym bardzo profesjonalni i z poczuciem humoru :)) Pozdrawiam całą ekipę !!! Wielki szacunek !!!
dodano: 2009-06-29 | autor: Ewelina
Potwierdzam poprzednie opinie !!!! Zdaaaałaam za pierwszym razem :DD!!!!! wykłady + jazdy z P. Michałem doprowadziły do tego że zdałam za pierwszym razem. Moi znajomi nie wierzą mi że w ogóle zdałam prawko a że za pierwszym podejściem to w ogóle jakiś kosmos. Już pytają sie o nr tel. do instruktora. Cały kurs został przeprowadzony naprawdę profesjonalnie, wykłady nie były odbębnione puszczaniem kaset z filmem i obecnością instruktora gdzieś w drugim pomieszczeniu na kawce tylko porządnie przeprowadzone, wszystkie niejasności wytłumaczone, a jazdy? -> błędy poprawiane aż do skutku, wszystkie manewry dokładnie omawiane No i chyba najważniejsze cierpliwość cierpliwość i jeszcze raz miła atmosfera :)) Polecam wszystkim gorąco nie bedziecie załowac ! Dziękuję P. Michale :))
dodano: 2009-06-14 | autor: Karolina
Dziś zdałam za pierwszym razem egzamin na B1 !!! Niemożliwe stało się faktem hahahah. Pozdrawiam całą ekipę i dziękuję za anielską cierpliwość oraz pomoc w znalezieniu autka dla mnie...
dodano: 2009-05-09 | autor: Jagoda
Miałam przed egzaminem wykupione jazdy u Pana Michała - bardzo dobry instruktor, który naprawdę potrafi przekazać wiedzą. Ze szczerym sercem polecam moim znajomym OSK ELITE. Pozdrowienia ze Zblewa :)
dodano: 2009-04-29 | autor: Natalia
Swietny OSK! Instruktorzy kładą ogromny nacisk na technikę i kulturę jazdy. Widać, ze zależy im aby kursanta nauczyć jezdzić a nie tylko przepchnąć przez egzamin. W 3 godziny nauczyłam się więcej niż na kursie w innej szkole. Dla mnie nr 1 wśród szkół w trójmieście !!!
dodano: 2009-04-28 | autor: Ewa
Polecam Artura - najwyższa półka! Jeździłem w kilku ośrodkach i instruktorów z nich zaprosiłbym do Artura na pokaz jak powinna wyglądać owocna nauka. Bezpieczeństwo za kierownicą,nacisk na techniki kierowania,savoir-vivre jazdy - ODE MNIE ZŁOTY MEDAL !!! POLECAM !!!
dodano: 2009-04-26 | autor: Mathew
Dzisiaj miałem swój pierwszy i ostatni egzamin :) Artur przygotował mnie wzorowo - nie było sytuacji w której nie wiedziałbym jak się zachować - uwierzcie egzamin nie jest taki straszny i można zdać za 1 razem czego jestem najlepszym przykładem ...
dodano: 2009-03-31 | autor: Paweł
Pełen profesjonalizm pod każdym względem !

Instruktorzy nie tylko przygotowują kursanta do egzaminu ale rownież uczą techniki jazdy. Dla mnie REWELACJA! Gorąco polecam !Dziś zdałam za pierwszym podejściem :)
dodano: 2009-03-27 | autor: Gabi
W pełni popieram wcześniejsze opinie. Co prawda jestem jeszcze w trakcie szkolenia ale już jestem zachwycona ;) słodkie pozdrowienia i buziaczki chłopaki !!!
dodano: 2009-03-22 | autor: Klaudia
Dziś zdałem egzamin na B1 i to za pierwszym podejściem ! Jestem bardzo zadowolony z kursu w Elite - super ekipa mega fajnych instruktorów ! POLECAM !
dodano: 2009-03-21 | autor: Marcel
Miałam do czynienia z kilkoma OSK i z wieloma instruktorami,ale...ELITE jest THE BEST bez dwóch zdań!!! Autka w stanie idealnym a nie jak w wielu miejscach zajechane rumple.Ponadto płaci się ? za godzinę i jeździ się godzinę a nie 45-50 min. Jazdy są bezstresowe,uwagi i wskazówki są czytelne,zrozumiałe,omawiane szczegółowo,dzięki czemu błędy można bardzo szybko wyeliminować i zdać egzamin na luzie:) - NIE MA OPCJI BY NIE ZDAĆ EGZAMINU(no chyba ze ktoś olewa cenne wskazówki) I kilka słów o INSTRUKTORACH...Michał i Artur to ewidentnie pasjonaci jazdy,wzorowi instruktorzy ,poważnie podchodzą do zajęć i wkładają dużo serca i cierpliwości do nauki kursanta.Atmosfera jazdy z Nimi jest przyjemna,miła,na wesoło...po prostu REWELACJA. A więc jeśli chcecie się dobrze przygotować i zdać egzamin TYLKO OSK-ELITE.PL nie ma innej opcji !!!
dodano: 2009-03-20 | autor: Dorcia
NAJLEPSZA SZKOŁA JAZDY W TRÓJMIEŚCIE !!! Gorąco polecam OSK ELITE ! Instruktorzy wpajają do głowy każdy najmniejszy szczegół,tak że nie sposób nie nauczyć się jeździć :))) Bardzo przyjazna atmosfera,szacunek dla kursanta a najważniejsze to wyrozumiałość i opanowanie. Dziękuje za wszystko Arturowi i polecam !!!
dodano: 2009-03-15 | autor: Jolcia Ujeścisko
Witam.16 lutego zdałem egzamin teoretyczny i praktyczny bez błędu dzięki dobremu wyszkoleniu.Polecam wszystkim ten ośrodek !!!
dodano: 2009-02-28 | autor: Marcin
strony: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] , wpisów: 395


podaj: imię
e-mail
treść