Opinie

Poniżej możesz przeczytać opinie na temat naszego ośrodka. Uwaga! Opinie mogą dodawać tylko i wyłączynie nasi Kursanci. Opinie bez podania pełnego imienia i nazwiska będą usuwane jako niewiarygodne.

Zobacz również opinie o naszym ośrodku w innych serwisach

strony: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] , wpisów: 396

Teoria przeprowadzona bardzo rzeczowo i zrozumiale, jazdy przebiegły w miłej atmosferze. Pan Grzesiu i Pan Artur świetnie uczą. Polecam z całego serca, zdałam za pierwszym razem ;D Pozdrawiam
dodano: 2014-12-07 | autor: Klaudia W.
Egzamin teoretyczny po profesjonalnym szkoleniu zdany za 1 razem ! Gorące podziękowania dla Pana Artura !
dodano: 2014-10-20 | autor: Ewa Kropidłowska
Egzamin zdany za 1 razem ! Niezapomniane chwile spędzone w mega fajnej atmosferze z mega kadrą profesjonalistów dały taki rezultat !!! Dziękuję !!!
dodano: 2014-10-16 | autor: Mateusz Zajc
Gorąco polecam Osk Elite. Pełen profesional zarówno u nauce teorii jak i praktyki. Egzamin państwowy zdałem za pierwszym razem, bez żadnego problemu. Gorące podziękowania za bardzo dobre nauczanie w szczególności dla Pana Artura.
dodano: 2014-09-01 | autor: Marcin
Serdeczne dzięki Arturowi za świetne wykłady i pomoc w formalnościach i Bartkowi za naukę jazdy na motorze. Pełen profesjonalizm i skuteczna nauka, polecam wszystkim niezdecydowanym. Pozdrawiam.
dodano: 2014-08-18 | autor: Marek Kotwicki
Dziękuję bardzo p. Arturowi za profesjonalną pomoc w uzyskaniu prawa jazdy kat.B. Gorąco polecam wszystkim zastanawiającym się nad wyborem szkoły nauki jazdy.
dodano: 2014-08-01 | autor: Bogusia K
Kurs na prawo jazdy kategorii B, który niedawno ukończyłem w OSK Elite przeprowadzony był profesjonalnie i w przyjaznej atmosferze. Instruktorzy uczyli ze zdrowym rozsądkiem, tzn. nie tylko jak zdać egzamin państwowy, ale też jak sprawnie poruszać się w codziennych sytuacjach na drodze. Wygodny był cykliczny system lekcji teorii. Krystian Matlak, który uczył mnie praktyki, przekazywał wiedzę w przystępny sposób, dzięki czemu łatwo było zdobyć pewność siebie jako kierowcy. Godne podziwu jest zaangażowanie właściciela Artura Olszewskiego, który pojawiał się niemal na każdej lekcji teorii i był zawsze do pomocy. Egzamin zdałem za pierwszym razem i polecam OSK Elite dla bezstresowej nauki jazdy.
dodano: 2014-07-08 | autor: Maksymilian Grużewski
W Elite najlepsza atmosfera :) Instruktorzy pełna profeska :) Zero zarzutów do pracy jak i nauki - są bezapelacyjnie najlepsi! Każdemu z moich znajomych, którzy wybierają się na kurs polecam z czystym sumieniem ELITE!! NAJLEPSI ZE WSZYSTKICH :)
dodano: 2014-06-11 | autor: Mina
Początkowo miałam obawy przed zapisem na kurs prawa jazdy - czy podołam itp... Wszystko nabrało tempa gdy wybrałam najlepszy ośrodek - Elite polecony zresztą przez najbliższych przyjaciół. Najpierw mega humorystyczne i sympatyczne wykłady na których nie można się nudzić - z panem Grzegorzem a następnie jazdy z panią Czesią zwieńczone egzaminem wewnętrznym z panem Arturem. Mega ekipa mega fajnych ludzi, którzy widać wykonują swą pracę z zaangażowaniem i pasją podpartą najwyższymi z możliwych na rynku kwalifikacjami i uprawnieniami również instruktora techniki jazdy i egzaminatora państwowego. Wielki szacunek ! P.S. Po profesjonalnym szkoleniu nie mogło być chyba inaczej - egzamin państwowy zarówno teoretyczny i praktyczny zdany za pierwszym razem :) :) :)
dodano: 2014-06-03 | autor: Agnes
Polecam serdecznie szkołe OSK Elite i instruktora Artura Olszewskiego oraz Krystiana Matlaka, instruktorzy naprawde z wielkim potencjalem, spokojni i wszystko co potrzeba - zawsze dają potrzebne i dobre rady, zawsze podpowiedzą i potrafią naprawde bardzo dobrze nauczyc :)
dodano: 2014-05-31 | autor: Grzegorz Lewkowicz
Polecam instruktora Krystiana Matlaka, wspaniałe podejście, potrafi wszystko jasno wytłumaczyć i zrobi to tak, że jest miło i śmiesznie, doskonale wie co to spokój i cierpliwość, polecam również ogólnie szkołę OSK Elite i zapraszam wszystkich chętnych do skorzystania z usług jakie oferuje ta szkoła jazdy.
dodano: 2014-05-28 | autor: Tomasz Pruszkowski
Mega profesjonalnie uczciwie i sympatycznie ! Wykłady z Panem Grzesiem bardzo wesołe i merytoryczne jednocześnie. Jazdy na automatycznej skrzynie biegów z Panem Arturem równiez na wesoło ale dokładnie i zrozumiale wszystko wytłumaczone - ma człowiek ogromna wiedzę i chętnie sie nia dzieli za co wielki szacunek ! Egzamin zdany dziś za pierwszym podejściem - teoria i praktyka :) Można - można ! Wszyscy moi znajomi, którzy robili kurs w Elite również zdali za pierwszym podejściem - polecam !
dodano: 2014-05-08 | autor: Emil
Gorąco polecam ośrodek szkolenia kierowców ELITE, Instruktor Artur Olszewski przygotowywał mnie do egzaminu państwowego perfekcyjnie, przed rozpoczęciem kursu nie potrafiłem odpalić auta, zostałęm profesjonalnie przygotowany do jazdy jak i teorii, co skutkowała zdaniem praktyki za pierwszym podejściem, wszystko zawdzięczam Panu Arturowi który wkłąda w to całe swoje serce. Dla przykłądu moge podać moich kolegów którzy rozpoczeli kursy w innych OSK i jak narazie tylko ja już zdałem prawo jazdy i czekam na odbiór(mimo że zaczeliśmy robić prawo jazdy w tym samym czasie) a oni ciągle siedzą w tych ośrodkach i nie mogą z nich wyjść.. Fakty mówią same za siebie OSK ELITE jest najlepszym w mieście jak nie całem trójmieście !! Zachęcam do wpółpracy z ośrodkiem, wspaniała atmosfera, cudowni ludzie, i zadbane samochody, tak powinno być wszędzie a nie tylko tutaj. Jeszcze raz Dziękuje Artur nie wiem jak bym przez to wszystko przeszedł bez Twojej cierpliwości i czasu który włożyłeś w przygotowanie mnie do egzaminu pozdrawiam serdecznie! :)
dodano: 2014-04-01 | autor: Paweł Nowakowski
Bardzo polecam! Kolejna kategoria zdobyta po szkoleniu w Elite. Szkolenia przeprowadzane bardzo profesjonalnie w miłej atmosferze. Polecam szczególnie Artura, świetny instruktor!rnJeszcze raz dziękuję za świetne przygotowanie : )
dodano: 2014-03-12 | autor: Łukasz K.
Mila atmosfera, super instruktorzy dzieki ktorym zdalem za pierwszym razem!!!
dodano: 2014-03-05 | autor: Piotrek G.
Chciałam serdecznie podziękować Panu Arturowi Olszewskiemu za dodatkowe godziny jazdy, na których bardzo profesjonalnie przygotował mnie do egzaminu i pozwolił uwierzyćw siebie i dzięki Niemu na drugi dzień zdałam egzamin:) Bożena.
dodano: 2014-02-26 | autor: BOŻENA KAMIŃSKA
DZIĘKI PANI CZESI ZAMOŚCIŃSKIEJ ZDAŁAM EGZAMIN BEZBŁĘDNIE. JEST W STU PROCENTACH PROFESJONALISTKĄ, BARDZO SYMPATYCZNA , JAZDA Z NIĄ TO CZYSTA PRZYJEMNOŚĆ. POLECAM GORĄCO, NATALIA:)
dodano: 2014-02-26 | autor: NATALIA KAMIŃSKA
Nic dodać,nic ująć.Szkoła jazdy do której naprawdę warto się zapisać.Nauka u nich to sama przyjemność.Wszystkie godz.wykładów i jazdy prowadzone są profesjonalnie i naprawde w sympatycznej atmosweże.Polecam serdecznie wszystkim przyszłym kandytom!!!
dodano: 2014-02-23 | autor: Dorota
Wielkie wyrazy uznania za pełen profesjonalizm i zaangażowanie. Szukając szkoły jazdy w Gdańsku sugerowałam się opiniami znajomych, którzy polecili mi własnie OSK Elite (większość z nich zdała za pierwszym razem). Trochę z niedowierzaniem we własne umiejętności zapisałam się na kurs i wiecie co już po pierwszych zajęciach wiedziałam ,że to był najlepszy wybór... Wykłady prowadzone w nowoczesnej sali z wykorzystaniem najnowszych technik multimedialnych przez bardzo doświadczonego i spokojnego wykładowcę, który dokładnie tłumaczy przepisy i zasady ruchu drogowego.Zajęcia praktyczne zawsze bezstresowo , punktualnie i profesjonalnie - co ważne na nowych Toyotkach Yaris 3 identycznych jak na egzaminie. Instruktorzy w Elite to pasjonaci i profesjonaliści co ważne posiadają nie tylko podstawowe uprawnienia instruktora nauki jazdy ale i instruktora doskonalenia techniki jazdy i ministerialne egzaminatora dzięki czemu nauka pod ich skrzydłami musi być efektywna i taka jest ! Egzamin państwowy zdawały ze mną również 2 osoby z mojego kursu i wiecie co ? Wszyscy zdaliśmy zarówno teorię i praktykę w pierwszym podejściu więc to nie przypadek ! Panie Arturze serdecznie dziękuję !
dodano: 2014-02-02 | autor: Malwina Szredejko
REWELACJA!Zdecydowanie NUMER 1 w całym Gdańsku. Polecam wszystkim. :)Kurs robiłam w innej szkółce na terenie Gdańska. Niestety poległam na egzaminie państwowym. Kierując się dobrymi opiniami tej szkółki, postanowiłam dokupić sobie kilka godzin jazdy, aby mieć styczność z innym instruktorem niż wcześniej. Teraz już wiem, że to był dobry wybór, bo dzisiaj wyszłam z PORDu z wynikiem pozytywnym. :)Artur- świetny instruktor, który nigdy nie pracuje, bo przecież : Jeśli robisz to co lubisz, nigdy nie będziesz musiał pracować... Gołym okiem widać pasję w tej osobie. Idealne nastawienie do osoby uczącej się, świetne rady, które myślę, że zostaną w pamięci już na zawsze. Poza fachowym podejściem do lekcji, wysoka empatia- wyczucie tego co myślę i czuję. Podczas tych kilku godzin z wyżej wymienionym instruktorem zauważyłam swoje błędy, a także po słowach otuchy poczułam się pewniejsza i zrozumiałam, że jestem w stanie zaliczyć egzamin państwowy. Takich instruktorów powinno się spotykać w każdej szkółce. :)Podsumowując jestem bardzo zadowolona i z całą pewnością ELITE mogę polecić wszystkim! Jeszcze raz dziękuję za wszystko, do zobaczenia na drodze! :)
dodano: 2014-01-15 | autor: Natalia
strony: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] , wpisów: 396


podaj: imię
e-mail
treść